Doi elevi de la Școala 11 medaliați cu aur și bronz la Olimpiada Națională de Matematică
După mulți ani, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” (Nr. 11) din Pitești are două medalii la Olimpiada Națională de Matematică. Medaliații sunt Emanuel Mazăre – aur și Mario Stan – bronz. Urmare a rezultatului la această competiție de top a matematicii la nivel național, Emanuel Mazăre a fost selectat pentru proba … Continuă lectura Doi elevi de la Școala 11 medaliați cu aur și bronz la Olimpiada Națională de Matematică
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba